CREATE ACCOUNT

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Potrzebujesz PEWNEGO Kamerzystę?<br>Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić

Potrzebujesz PEWNEGO Kamerzystę?
Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić

Zapytaj o wycenę

Zapytaj o wycenę

Wyślij zapytanie i w ciągu 1h otrzymasz odpowiedź o wolnym terminie z wyceną

Opinie Naszych Klientów

Opinie Naszych Klientów

Przejrzyj tutaj

Przejrzyj tutaj

SPRAWDŹ cenę filmu

PRZYKŁADOWE FILMY
Czytaj Więcej +

PRZYKŁADOWE FILMY

Zachwyć swoich bliskich niepowtarzalnymi ujęciami Twojego szczęścia

OPINIE KLIENTÓW
Czytaj Więcej+

OPINIE KLIENTÓW

"Pierwsze słowo jakie nasuwa nam się na myśl to PROFESJONALIZM w najlepszym wydaniu"

POPROŚ O WYCENĘ
Czytaj Więcej +

POPROŚ O WYCENĘ

Wpisz datę ślubu i email na który wyślę Ci wycenę filmu dla Ciebie

Podziel się ze znajomymi

Ilość kamer na Weselu ... Czy to ma znaczenie?

Wydobywanie piękna z kobiecej duszy, iskierka w oku z delikatną nutką zadumy, blask sukni ślubnej, uchwycenie najdrobniejszych detali, to tylko niektóre fantazje jakie jesteśmy w stanie dla Ciebie spełnić. Profesjonalizm i niesamowity efekt kinowy dzięki 2 kamerom to nasza duma.

 

Kamerzysta nie powinien robić problemu przy pokazaniu swoich cennych kamer. Kamer? Tak bo zapewne ślub i wesele będzie kamerowane dwoma kamerami co jest wspaniałym rozwiązaniem. Następnie konieczne jest abyśmy wiedzieli na czym nagrany będzie nasz film, czy chcemy aby to był najnowocześniejsze odtwarzanie na odtwarzaczu BluRay czy może płyta na każdy komputer. Musi być też możliwość otrzymania niezmontowanego filmu.

 

Kamerzyści coraz częściej udostępniają takie filmy. Także na nasze życzenie mamy możliwość uczestniczenia w montażu filmu. Przeważnie chodzi o drobne sugestie dotyczące zdjęć czy muzyki. Wszystko zależy od pary młodej. Faktem jest, że profesjonaliści nie wyobrażają sobie pracy bez dwóch kamer, w końcu chcą uwiecznić wszystkie najważniejsze momenty.

 

Termin - Kiedy Zarezerwować Kamerzystę Na Ślub?

Spokój ducha i chwila wytchnienia, zadowolenie i pełna gwarancja sukcesu. Zabierzemy Cię tego jednego magicznego dnia, który u nas zarezerwujesz do świata marzeń. Sprawiamy, że ten czas będzie wyjątkowy i pisany spontanicznym biegiem wydarzeń. Z nami poczujesz się jak królowa, a ten dzień już zawsze będzie Twoim słodkim przystankiem w codziennym życiu.

Bardzo ważny element to oczywiście spotkanie i rezerwacja. Fachowiec z prawdziwego zdarzenia na pewno ma zarezerwowane terminy wiele miesięcy do przodu, dlatego trzeba zacząć poszukiwania rok przed ślubem. Jeśli chcesz mieć najlepszego kamerzystę z okolicy musisz wykazać się pomysłowością i sprytem, a skoro znalazłaś się na tej stronie to dokładnie taka jesteś i co najważniejsze – dotarłaś do mety!

 

Jeśli uda nam się zarezerwować termin to może jakieś miłe spotkanie we troje (przyszły mąż, żona i kamerzysta) przy analizie co i jak ma wyglądać to kolejny odpowiedni krok.

 

Pokaz umiejętności w postaci filmu i oczywiście duma każdego kamerzysty czyli sprzęt, którym pasjonat pochwali się i opowie co tam ma w koszyku. W końcu jest to bardzo ważny element, który również świadczy o jakości filmu. Kamerzysta nie powinien więc robić problemu przy pokazaniu swoich cennych kamer. Kochane kobiety, dziewczyny jeśli chcemy mieć wymarzonego kamerzystę na naszym ślubie pamiętajmy o rezerwacji.

Cena Kamerzysty na Wesele

Lekki oddech, czyste sumienie i to wspaniałe, niezapomniane uczucie utwierdzające Cię w przekonaniu, że idealnie zainwestowałaś. Potrafimy sprawić, że to poczujesz, a każdy wydany grosz będzie dla Ciebie czymś wyjątkowym i zapewni nasz pełen profesjonalizm. Poczujesz się spełnioną i szczęśliwą małżonką, a my gwarantujemy, że Twoje odczucia i fascynacja filmem nigdy się nie zmienią.

Zastanawiacie się dlaczego? Jakość równa się cena.Wybierz opcję na Dwie Kamery a Twoi Goście oszaleją z efektu jaki dla Ciebie Wykonamy

Nie powinniśmy mieć żadnych wątpliwości, a wręcz przeciwnie – profesjonaliści, na których możemy liczyć utwierdzą nas w przekonaniu, że warto postawić wszystkie karty właśnie na nich. Dlatego zachęcam do kontaktu w celu omówienia Waszego Filmu z Wesela oraz jego ceny.

 

Umowa i czas kamerzysty na weselu

Poczucie bezpieczeństwa, zaangażowanie i gwarancja, że wszystko uda się wspaniale pozwala Ci natychmiast przystąpić do współpracy. Chwile wzniosłe i pełne szczęścia staną się dla Ciebie prawdziwym spełnieniem, które Ci udostępnimy. Spokój zawładnie twą duszą i ciałem, a sporządzona jasno umowa i czas, który poświęcamy tylko Tobie jest idealnym dowodem na nasz sukces, a Twoje szczęście.

Pamiętajmy, że podczas podpisywania umowy powinna ona zawierać wszystkie najważniejsze informacje, które omawiamy. Umowa zawsze powinna być sporządzona bez niejasności i z korzyścią dla obydwóch stron. Ważne jest aby dowiedzieć się od kamerzysty czy posiada licencję na filmowanie np. w Kościele.

Jest to dodatkowy atut i plus operatora. Zastanawiasz się co jeszcze jest istotne? Czas kamerzysty na weselu. Niby takie oczywiste, a jednak nie zawsze. Konkretnie musimy wiedzieć czego możemy się spodziewać. Czy będzie to parę godzin przed ślubem bo np.: organizujecie sesję, następnie Kościół, dojazd na salę i zabawa, która przeważnie zostaje nagrywana do oczepin.

Oczywiście każdy może umawiać się indywidualnie, przecież są też poprawiny, które także są nagrywane w zależności od życzenia pary młodej.

 

 

 

Poszukiwania i opinie

Bezstresowa i zadowalająca, przyjemna atmosfera, idealne i pomocne wskazówki zadowolą nawet najbardziej wymagającą Panią Młodą. Poszukiwania staną się przyjemnym doświadczeniem, które mobilizuje, dostarcza adrenaliny, kieruje Cię na właściwą drogę- drogę sukcesu razem w Videodream.

W jaki sposób znaleźć wymarzonego kamerzystę? Nie było to wcale takie proste prawda? Jasne, że nie. Początki są naprawdę ciężkie. Trzeba było rozpocząć poszukiwania w internecie, pytać znajomych i rodzinę.

Opinia liczy się przecież najbardziej. Na pewno masz wiele koleżanek i znajomych, którzy wiedzą coś na temat danej firmy. Warto popytać i dowiedzieć się czy dobrze trafiliśmy czy też nie. Może Ty nie musisz już szukać dalej ponieważ

- zobacz opinie par młodych które filmowaliśmy przed Tobą.

Nurtują Cię niezliczone pytania, na które nie znasz odpowiedzi, ale bardzo chcesz je poznać, a my pomożemy Ci na nie odpowiedzieć.

Każda kobieta wie jak ważna jest decyzja dotycząca kamerzysty na nasz ślub i wesele. W końcu tego jednego, jedynego dnia to na nas zawisną wszystkie oczy i to nasza suknia będzie podziwiana. Jeśli więc marzymy o wspaniałej i profesjonalnej sesji ślubnej musimy pamiętać, że kamerzysta musi być osobą profesjonalną i zaangażowaną w 100%.

 

Zobacz także << Przykładowe filmy z wesel naszej produkcji >>

Co możemy dla CIEBIE Zrobić

Filmowanie na dwie kamery

Filmowanie na dwie kamery

Niesamowity Efekt dzięki 2 kamerom Przeżyjesz Swój Ślub głębiej i intensywniej za każdym razem oglądając Wasz film (efekt kinowy)

Dostęp do filmu przez INTERNET

Dostęp do filmu przez INTERNET

A co by było gdybyś - miała dostęp do swojego filmu z każdego urządzenia z dostępem do Internetu - na hasło? KONIEC Twoich problemów z kopiami dla rodziny - dajesz link + hasło

Poradniki Video

Poradniki Video

Obejrzyj bezpłatny VideoPoradnik dla par organizujących Wesele po raz pierwszy. Skorzystaj z doświadczenia osób które organizowały Ślub i Wesele Przed Tobą. Oglądaj tutaj

Doświadczenie – ponad 200 wesel

Doświadczenie – ponad 200 wesel

Gwarancja 100% Twój Ślub nagramy na dwie kamery ponieważ - To jak patrzycie sobie w oczy kiedy mówicie sakramentalne TAK musi zostać niezawodnie nagrane

STATYSTYKI

230+

Zadowolonych par

900+

Czytelników Biuletynu
 

10.000+

Godzin przy postprodukcji

12 700+

Osób obejrzało już Nasze filmy

POPROŚ O WYCENĘ FILMOWANIA

Podaj datę swojego ślubu i email na który wyślę Ci wycenę filmu

 

PRZYKŁADOWE OPINIE

Joanna Stryjecka Pani Młoda ;)
Nasz film jest wspaniały, wyjątkowy, wzruszający...Ogląda sie go jednym tchem... i cały czas chce sie go oglądać :)
Dorota Trybulec Polecam
Film jest bardzo wzruszający, ukazuje wszystkie najważniejsze i najpiękniejsze chwile tego dnia. Świetne ujęcia, piękna muzyka i dynamika filmu sprawiają, że chce się go oglądać raz jeszcze i raz jeszcze
Grześ Wasilewski Pan Młody
Dziękujemy VideoDream za cudowną atmosferę i świetny montaż Naszego filmu. Efekty rewelacyjne, muzyka przepięknie dobrana. Widać włożoną ciężką pracę i serce. Film jest pełen emocji, jest wyjątkowy

PROCES ZAMÓWIENIA

Omówienie wariantu/umowa

Sprawdzasz dostępność terminu tutaj. Otrzymujesz ofertę i omawiamy, które moduły są dla Ciebie istotne. Wyceniamy.

Podpisujemy umowę, z gwarancją.

Filmowanie w dniu ślubu

Filmujemy na 1 lub 2 kamery od ustalonej godziny. Kamera praktycznie pracuje cały czas - filmując cały bieg wydarzeń. Każdy ważny dla Ciebie moment jest nagrywany na dwóch kartach pamięci jednocześnie.

Odebranie filmu/Internet

Film jest do odebrania w studio w 2-3 tygodnie od Wesela. Dostępny również przez Internet

TOP