CREATE ACCOUNT

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

SPRAWDŹ cenę filmu

Podziel się ze znajomymi

Blog

Jak płakać na swoim ślubie, ale nadal wyglądać pięknie

 

Istnieje duża szansa, że będziesz płakać w dniu swojego ślubu. Dlatego ważne jest, abyś zatrudniła profesjonalną kosmetyczkę. Dołożysz wszelkich starań, aby upewnić się, że twoja twarz nadal wygląda pięknie, nawet jeśli zaczniesz płakać ze wzruszenia Oto kilka rad od najlepszych artystów charakteryzacji na temat makijażu ślubnego i innych sposobów, aby uniknąć tych strasznych rozmytych oczu w tak wielkim dniu.

Zatrudnij profesjonalistkę

Po pierwsze, zatrudnienie profesjonalnej makijażystki jest niemal konieczne w dniu ślubu - z różnych powodów. "Używanie profesjonalnych produktów do makijażu ślubnego, ma większą odporność na rozmycie niż to, co kupujesz w drogerii" - mówi Victoria DiPietro. Oznacza to, że możesz wyglądać równie niesamowicie na początku wesela, aż do końca.

Profesjonalni makijażyści znają różnicę między makijażem, który świetnie wygląda na pani młodej, a makijażem, który świetnie wygląda na papierze - w dniu ślubu będą potrzebne obie kombinacje. "Chcemy, aby panny młode wyglądały świetnie zarówno w rzeczywistości jak i na zdjęciach" - mówi Maryelle.

Z makijażem prawidłowo nałożonym przez profesjonalistkę, będziesz wyglądać niesamowicie przez cały dzień ślubu - czy uronisz łzę, czy nie.

Przygotuj swoją skórę

Wiemy, że będziesz bardzo zajęta w ostatnich dniach przed ślubem, ale zalecane przez profesjonalistów jest, abyś zadbała o swoją skórę. "Zacznij od picia dużej ilości wody co najmniej dwa tygodnie przed ślubem, aby upewnić się, że skóra jest dobrze nawilżona", mówi Donna Sousa. "Pamiętaj też, aby usunąć suchą skórę z twarzy - o wiele trudniej ukryć niedoskonałości na suchej skórze." Będziesz także chciała się postarać o pozbycie się wszelkich niedoskonałości, aby stworzyć gładką twarz.

Staraj się też nie spożywać alkoholu na kilka dni przed ślubem (samej, czy podczas romantycznej kolacji). Alkohol może sprawić, że twoja skóra będzie wyglądać na rozdętą w tak ważnym dniu.

Użyj odpowiedniego makijażu

Oczywiście, wodoodporny i odporny na zachlapania makijaż ślubny jest koniecznością na ten dzień. Różni artyści charakteryzacji używają własnych zestawów do makijażu i technik, aby zapewnić, że pozostaniesz piękna od pierwszego spojrzenia, aż po ostatni taniec. Dlatego tak ważna jest próba makijażu kilka dni przed ślubem, aby twoja kosmetyczka mogła znaleźć odpowiednie produkty dla Ciebie i twojej skóry. Zaleca się stosowanie produktów na bazie żelu, które pomagają zachować makijaż na miejscu. Kosmetyczny makijaż jest również bardzo popularny, ponieważ zapewnia nieskazitelną cerę.

Ważny jest także sprej wykończeniowy. "To jak lakier do włosów dla twarzy i zapewnia barierę dla wilgoci", mówi Donna.

Być przygotowaną

Stajesz przy ołtarzu podczas tych niezwykle emocjonalnych chwil. Czujesz, jak łzy zaczynają napływać Ci do oczu. Nie panikuj! Zabierz ze sobą chusteczki do ołtarza - możesz poprosić swoją druhnę, by trzymała je cały czas ze sobą np. w bukiecie ślubnym. Kiedy poczujesz, że zaczynasz płakać; "Owiń swój palec wskazujący w chusteczkę higieniczną i delikatnie wytrzyj łzy pod linią rzęs, w momencie w którym płaczesz. Nigdy nie przecieraj ani nie wycieraj oka, pogorszy to tylko sytuację i doprowadzi do rozmazania makijażu" - poleca Maryelle

Jeśli nie wytrzesz łez w porę, nic się nie stało. Maryelle zaleca nałożenie odrobiny kremu nawilżającego, w miejscu w którym łza spłynęła po twoim policzku - oczywiście po ceremonii ślubu.

Jeśli dużo płakałaś i zauważyłaś, że twoje oczy wyglądają na nieco zaczerwienione i spuchnięte, możesz temu zaradzić na kilka sposobów. Umieszczenie zielonej torebki z herbatą na okolicach oczu może pomóc w kontrolowaniu obrzęków - po prostu pamiętaj o założeniu korektora. Zaleca się również krople do oczu takie jak Visine w celu zwężenia naczyń krwionośnych. Kostki lodu również mogą załatwić sprawę. "Używając ruchu kolistego, przesuń lód z wewnętrznego kącika oka do zewnętrznego rogu, a następnie ponów zabieg."

[infobox title="POPROŚ O WYCENĘ FILMOWANIA" style="background-color: #ececec" url=" " url_text="Poproś o Wycenę"] Podaj datę swojego ślubu i email na który wyślę Ci wycenę filmu

[/infobox]

 

 
Add a comment
Lipiec w Budapeszcie

w nawiązaniu do postu - o Londynie : W Budapeszcie jest już bardzo podobnie. Architektura jak w polskich miastach (kamienice) Wrocław/Warszawa.
Jest ciepło - oj bardzo ;) jeździ się NORMALNIE :)
Add a comment

Podróż Poślubna i Miesiąc Miodowy - jak się spakować żeby nie trzeba było zabierać ze sobą zbyt wielu bagaży ;)

z youtube travel blog: http://imflyingaroundthecountry.com/

 

Add a comment
W maju tego roku po raz pierwszy filmowaliśmy w Londynie.
>> Jakie to ma dla Ciebie znaczenie?
Cóż, jak wszyscy wiemy podróże kształcą.
Add a comment

Dziś ruszamy z naszym konkursem "Kufel Pieniędzy" dla nowożeńców.

Zapraszamy młode pary na targach ślubnych w  Galerii Twierdza w Kłodzku do wzięcia udziału.

Wszystkie pary które wzięły udział w konkursie zapraszamy na darmowe szkolenie które odbędzie się w środę o godz. 20.00

Aby wziąć udział w szkoleniu na którym będą ogłoszone wyniki konkursu, możesz zapisać się tutaj: napisz na studio@videodream.pl

 

Add a comment

POPROŚ O WYCENĘ FILMOWANIA

Podaj datę swojego ślubu i email na który wyślę Ci wycenę filmu
TOP